Categories

Biznesowa torba na laptop TUCANO Work out Slim Bag, MacBook Air 13" / MacBook Pro 13" / MacBook Pro 13" Retina / Ultrabook 13" + kieszeń na iPada, Czarny

Manufacturer: TUCANO
Availability:
Exists
szt.
Net Price: €41.45 / szt. €50.98 / szt.

TUCANO Work_out Slim Bag - Torba MacBook Air/Pro/Retina 13" Ultrabook 13"


TUCANO... To torby na laptop o niebanalnym, ciekawym wyglądzie i najwyższej jakości. Torby TUCANO są wygodne w użytkowaniu, projektantom udało się to osiągnąć poprzez zastosowanie ciekawych i praktycznych rozwiązań.

CHARAKTERYSTYKA TORBY:
Nowe wydanie najpopularniejszej torby Tucano z komorą AS PLUS Anti-Shock System dla notebooków Apple z serii MacBook, MacBook Pro oraz Ultrabooków. Zewnętrzna powierzchnia wykonana została z nylonu, który ochroni twoje urządzenia przed wilgocią. Komora na notebooka została wzmocniona systemem Anti-Shock. Torba posiada dodatkowe kieszenie nadające się idealnie do przenoszenia tabletu, smartfona czy tradycyjnych czasopism.
Uchwyty do przenoszenia torby zostały pokryte materiałem dając jeszcze lepszą pewność i wygodę chwytu. Tucano Work_out Slim został ponadto wyposażony w wygodny pasek naramienny z przesuwaną poduszką, dzięki któremu użytkownik może swobodnie poruszać się po całym mieście.

* Kolor: czarny
* Materiał: nylon
* Kompatybilność: MacBook Pro
* Wymiary wew.: 34,5x23,2x6 cm
* Wymiary zew.: 37x25,5x7 cm
* Gwarancja: 24 miesiące