Kategorie

Męska torba skórzana na ramię, na laptopa, kolekcja Brodrene BL02 Brązowa

5706
Producent: BRODRENE
Dostępność:
Dostępny
szt.
Cena netto: 304,88 zł / szt. 399,00 zł375,00 zł / szt.

Skórzana torba Brødrene BL02 brązowa ,na laptop
Praktyczna i funkcjonalna torba Brødrene BL02 wykonana jest ze skóry naturalnej. Jej prosta a zarazem elegancka forma olśniewa swoim wyglądem. Torba dostępna jest w 4 kolorach oraz 2 wariantach kolorystycznych wykończenia wnętrza.
Torby przystosowane są do przenoszenia i zabezpieczenia laptopa o matrycy 15,6 cali, miejsce na laptop zabezpieczone jest specjalną pianką gwarantującą bezpieczeństwo twojego notebooka, ipada.
Torby Brodrene są nieodzowne w naszym codziennym życiu, modne, dobrze dobrane torby umilą nam codzienność w każdej sytuacji, czy to w pracy, zakupach, na uczelni, podróży czy delegacji służbowej. Modne wzornictwo oparte na klasycznym stylu i materiałach najwyższej jakości sprawiają że torby Brødrene BL02 są wyjątkowym produktem, który nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji i będzie Ci służyć przez wiele lat.

Charakterystyka torby
* Torby Brødrene BL02 są niezwykle funkcjonalne i praktyczne.
* Posiadają nie tylko specjalne miejsce na laptop ale również bardzo przydatną część organizacyjną w której zmieścisz wszystkie potrzebne ci akcesoria jak telefon art. piśmienne dokumenty.
* Z przodu torby umieszczono dwie pionowe kieszenie zamykane suwakami, urozmaicają one stronę czołową torby
* Pasek na ramię zz możliwością regulacji długości pozwoli dopasować optymalną długość w zależności od potrzeb.
* Dno spodu torby zabezpieczona przed uszkodzeniami specjalnymi metalowymi puklami.
* Solidne, wygodne uszy do noszenia w ręku.