Kategorie

Damska torba podróżna z odpinanym wózkiem, z miejscem na laptop 15,6" LA GRANGE, Granatowa, McKlein

Producent: McKlein
Dostępność:
Dostępny
Czas realizacji: 2-3 dni
szt.
Cena netto: 1 015,45 zł / szt. 1 249,00 zł / szt.


Biznesowa Torba Damska, podrożna i na laptopa 15,5" La Grange Grantatowa 2w1 McKlein

* Skóra naturalna, kolor granatowy
*Nowoczesny wzór
* Niezastąpiona torba podróżna
* Sprawdza się również jako torba biznesowa
* Doskonale zaprojektowane wnętrze
*Miejsce do przechowywania kosmetyków i drobnych przedmiotów


W biznesie najlepszymi rozwiązaniami okazują się zwykle te najbardziej innowacyjne. Właśnie tak jest w przypadku torebki damskiej La Grange. Zaprojektowana aby ułatwiać życie zapracowanym kobietom, robiącym karierę i usiłującym łączyć je z podróżami, z życiem rodzinnym i dodatkowymi aktywnościami po pracy.
Dynamiczny wzór torby pozwala być szybką i bezbłędnie wykonywać wszystkie codzienne zadania. Pionowe ułożenie torebki ułatwia przemieszczanie się w nawet najbardziej zatłoczonych miejscach – na dworcach, lotniskach, sklepach. Wszędzie tam, gdzie zwykle zabierasz ze sobą swoją ulubioną torebkę. Pozwól, że La Grange od dziś zajmie jej miejsce.

Ta torebka na kółkach oprócz pięknej linii zewnętrznej oferuje bardzo dobrze zaprojektowane wnętrze. Znajdziesz w nim 2 duże i pojemne komory na dokumenty i inne przedmioty codziennego użytku. Dodatkowe kieszonki na wizytówki oraz przybornik na długopisy to kolejny atut torebki La Grange. W mieście i w trakcie podróży o bezpieczeństwo twoich dokumentów oraz pieniędzy zadba sporych rozmiarów kieszonka na zamek błyskawiczny. Możesz schować do niej bilety lotnicze dokumenty, portmonetkę i pieniądze.

Tym co wyróżnia La Grange na tle innych damskich torebek jest dodatkowy stelaż na kółkach. Innowacyjna, opatentowana przez McKlein technologia pozwala na zamontowanie każdej torebki z tej serii na wzmacnianym stelażu, dzięki którym po kilku chwilach otrzymujemy wyjątkową torbę podróżną.
Stelaż to również możliwość odciążenia pleców dla kobiet, które często wracają do domu z pracy z dużą ilością dokumentów, służbowym laptopem i zakupami.
Przy korzystaniu ze stelaża to właśnie on jest obciążony wagą wszystkich papierów i raportów, które musisz ze sobą nosić. Kauczukowe kółka umożliwiają gładką jazdę nawet po najbardziej nierównej nawierzchni, nie tylko po idealnej płycie dworca czy lotniskowego korytarza.

Tylni pasek umożliwia umocowanie torebki na wydłużonym uchwycie walizki na kółkach. Regulowany, antypoślizgowy pasek na ramię ze skóry odciąża kręgosłup, a jego miękkie wypełnienie amortyzuje torebkę i znajdujące się w jej wnętrzu przedmioty przed wstrząsami. Dodatkowy pokrowiec, dołączony do torebki La Grange chroni ją przed złą pogodą i oddziaływaniem czynników atmosferycznych.
Możesz także przechowywać ją w pokrowcu w domu, zabezpieczając torebkę przed kurzem i słońcem.

* Wymiary torby: 38 x 20 x 50 cm
* Wymiary przegrody na komputer: 30 x 5 x 38 cm
* Długość paska na ramię: 36-43 cm
* Długość paska do ręki: 10 cm
* Długość rączki teleskopowej: 102 cm