Kategorie

Torba podróżna z odpinanym wózkiem, z miejscem na laptop Ohare 17", Brązowa, McKlein

7014
Producent: McKlein
Dostępność:
Dostępny
szt.
Cena netto: 1 031,71 zł / szt. 1 269,00 zł / szt.
Torba męska, podróżna na laptopa z odpinanym wózkiem Skóra Naturalna Czarna Ohare 17" Galanteria Mcklein

Praktyczna, obszerna torba podróżna na wyjazd służbowy, spotkanie biznesowe
Komfort podróży biznesowej
Oryginalne wzornictwo

Jeśli jesteś mężczyzną, dla którego liczy się profesjonalne prowadzenie biznesu, torba podróżna męska producenta Mcklein model Ohare jest właśnie dla Ciebie.
Ten projekt torby biznesowej na kółkach przyjął się wśród niezrównanych biznesmenów polskich i zagranicznych wręcz imponująco.
To bowiem wzór torby 2 w1 z odpinanym wózkiem. Torba męska podróżna przeznaczona jest również do noszenia w ręku dzięki dwóm solidnym skórzanym uchwytom, jak i na ramieniu dzięki dopinanemu paskowi.

Torba podróżna Ohare ze skóry naturalnej posiada sporą ilość mniejszych przegród i kieszonek do segregacji przedmiotów, takich jak wizytówki, smartfon, klucze itp. Torba męska biznesowa zawiera dwie komory. Jedna z nich przeznaczona jest dla dokumentów, druga na laptopa do 17”.
Dodatkowy odpinany pokrowiec na laptopa Checkpoint-friendly - wzmocniony gęstą pianką tłumiącą drgania. Biznesowe potrzeby odnośnie męskiej torby podróżnej w delegacje Mcklein spełnił dzięki Ohare w kolorze czarnym wręcz bezbłędnie. Czyżbyś Ty też potrzebował biznesowej torby męskiej Ohare dla siebie?


*Wymiary torby bez wózka:
43 x 13-18 x 33 cm
* Wymiary torby z wózkiem:
45 x 24 x 37 cm
*Wymiary pokrowca na komputer:
42 x 5 x 31 cm
*Długość paska na ramię: 35-50 cm
*Długość paska do ręki: 10 cm
*Długość rączki teleskopowej: 101 cm