Kategorie

Walizka podróżna kabinowa - mała, na kółkach, Dielle 338, srebrna

Producent: DIELLE
Dostępność:
Dostępny
szt.
Cena netto: 340,65 zł / szt. 419,00 zł / szt.

Walizka podróżna na kółkach z systemem trolley WŁOSKIEJ FIRMY DIELLE:
Model 338, kabinowa, mała

O WALIZKACH DIELLE
DIELLE jest marką powstałą we Włoszech ponad 40 lat temu. Od samego początku produkty firmy Dielle cechuje innowacyjność, wysoka jakość i oryginalny design.

Walizki marki DIELLE to przykład idealnego połączenia klasycznej włoskiej elegancji z innowacyjnym wzornictwem współczesnego świata. Zastosowanie najnowocześniejszych materiałów takich jak tworzywo PET, gwarantuje wytrzymałość konstrukcji i ułatwia komfortowy transport. Walizki z kolekcji Dielle 338 cechuje także oryginalny, kolorowy design, który dodaje nowoczesnego wyglądu walizce i ułatwia jej rozpoznanie na lotnisku.
Dzięki dwustopniowemu stelażowi typu trolley, uchwytom bocznym pozwalającym podnieść walizkę, kauczukowym kółkom osadzonym na obrotowych łożyskach, nowoczesnym zabezpieczeniom chroniącymi przed niechcianym otwarciem oraz praktycznej komorze z wygodnymi kieszeniami, użytkowanie walizki jest wygodne i przyjemne.


Produkt polecany dla osób, które najbardziej cenią sobie bezpieczeństwo idące w parze z ekologią. Walizka Dielle 338 charakteryzuje się szczególnie wytrzymałą konstrukcją, wzmocnionym stelażem dla największej ochrony Twojego cennego bagażu. Jednocześnie w trosce o środowisko stosuje najnowocześniejsze, ekologiczne rozwiązania i materiały. Tworzywo PET, z którego zrobiona jest walizka jest w 100% biodegradowalne, a zastsowana technika shark-skin zapobiega zarysowaniom powierzchni walizki. Ponadto kolekcja Dielle 338 jest jedną z najlżejszych w swojej kategorii - koniec przepłacania za bagaż na lotnisku!

Charakterystyka walizki:
* komora główna zapinana na zamek
* dwa ciche kauczukowe kółka osadzone na łożyskach, obrotowe 360 stopni
* pasy wewnętrzne mocujące bagaż
* zamek szyfrowy TSA
* uchwyty ułatwiające transport ręczny w pionie i w poziomie
* wysuwany dwupoziomowy stelaż wewnętrzny, trolley
* przegroda wewnętrzna na brudną odzież zapinana na suwak
* transparentna kieszeń z siatki na suwak
* powierzchnia typu shark skin zabezpieczająca przed uszkodzeniami
* fale wzmacniające konstrukcję
* materiał: PET
* pojemność: 26 litrów
* waga: 2,1 kg
* gwarancja: 5 lat
* wymiary: 48 x 38 x 19 cm